KIESZONKOWE

KIESZONKOWE
Materace kieszonkowe to udoskonalona wersja tradycyjnych produktów wypełnionych sprężynami, są gwarancją komfortu i wygody, a przede wszystkim ciszy przy zmianie pozycji podczas snu. Jeżeli znasz problem skrzypiących sprężyn, najwyższy czas o nim zapomnieć.
Wytrzymały materiał uformowany na kształt walca jest dodatkowo otoczony specjalną kieszenią. Doskonała amortyzacja i niezależna praca całej konstrukcji to cichy, spokojny sen.

Pamiętajmy im większa liczba sprężyn na m2 tym lepsza sprężystość i lepsze odwzorowanie kształtu ciała.
Kieszonkowe materace do spania — zalety:

Materace kieszonkowe są dużo bardziej elastyczne od tradycyjnych i lepiej dopasowują się do kształtu i ciężaru ciała. Zapewniają bardzo dobre podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu sprawdzą się również w przypadku osób cierpiących na schorzenia ortopedyczne. Materace kieszeniowe polecane są także dla wszystkich tych, którzy cenią komfort i wygodę wypoczynku. Doskonała regeneracja podczas snu jest możliwa, kiedy śpisz spokojnie. Materace kieszeniowe sprawiają, że nie odczuwasz falowania lub skrzypienia, gdy druga osoba wstaje czy zmienia pozycję. W zestawie polecamy stelaże do łóżka.